Joanna Glogaza "Slow Life"


XXI wiek czas w którym liczą się zarobki i kto gdzie pracuje. Jest to niewątpliwie czas wielkich rozczarowań i wszechobecnego zabiegania. Czas w którym cierpimy na "brak czasu". W ciagłym stresie próbujemy odnaleźć harmonnię, ale bez skutecznie. Nasze przyjaźnie zostają nadszarpnięte albo w ogóle popadają w ruine. Jak tego uniknać, jak skoncetrować się i znaleźć to co dla nas najważniejsze, a przede wszystkim jak pielęgnować i planować swòj czas. Te wszystkie odpowiedzi na pytania znajdziecie w książce Slow Life.

Na początku podeszłam do tej pozycji bardzo sceptycznie, nastawiona bardziej na kiepski poradnik aniżeli na porządną lekturę. Jednakże bardzo pozytywnie się rozczarowałam.
Wielu po lekturze może przyznać, że pomysły oraz porady Slow Life są niczym wymyślnym ani nowym dla nas. Dostępnych jest wiele książek traktujących ten temat, bynajmniej ja uważam, że w tym razem trafiliśmy na złoty poradnik. W ksiąźce Slow Life mamy wytłumaczony całą filozofie "zwolnienia". Autorka w bardzo profesjonalny sposób doradza nam i potwerdza to również własnymi doświadczeniami, jak wrocić do normalności, jak przywrócić spokój w naszym życiu. Uważam osobiście książkę Glogazy jako fantastyczną i bardzo praktyczną. Na pewno się z nią nie rozstanę i będę do niej wracać wielokrotnie.

Bardzo bardzo serdecznie polecam i zakupić i przeczytać
Pozdrawiam
@lovereadsleep

Komentarze

Popularne posty z tego bloga

F. Scott Fitzgerald - Dla Ciebie moge umrzeć i inne zagubione opowiadania.

Mali Bogowie: O znieczulicy polskich lekarzy / Jak umierają Polacy - Paweł Reszka

Z nienawiści do kobiet - Justyna Kopińska